Mendelova univerzita v Brně získala další strategický projekt OP VVV

18. 10. 2019 -

Mendelova univerzita v Brně pod vedením prorektora Adama získala projekt podpořený z výzvy č. 02_18_054 Rozvoj kapacit pro výzkum a vývoj II v prioritní ose 2 OP.

Projekt Rozvoj kapacit pro oblast výzkumu a vývoje na Mendelově univerzitě v Brně II obsahuje několik klíčových aktivit:

• Strategické nastavení a rozvoj lidských zdrojů

• Strategické nastavení a rozvoj vnitřního hodnocení v oblasti tvůrčí činnosti

• Strategické nastavení a rozvoj mezisektorové spolupráce

• Strategické nastavení a rozvoj otevřeného přístupu k vědeckým informacím

• Strategické nastavení a rozvoj popularizace tvůrčí činnosti

Věcně navazuje na již řešený projekt OP VVV Rozvoj kapacit pro oblast výzkumu a vývoje na Mendelově univerzitě v Brně.

Prostřednictvím uvedených projektových aktivit se chce MENDELU především zaměřit na rozvoj hodnocení tvůrčí činnosti a implementaci řízení lidských zdrojů ve VaV do univerzitní struktury dle pravidel získaného ocenění HR Award, které univerzita obdržela 14.11.2018.

Projekt  bude realizován od 1.1.2020 po dobu 36 měsíců.