Seminář - Psaní projektů kreditové mobility ERASMUS+ KA107, ve výzvě 2020

15. 10. 2019 -

Dovolujeme si vás pozvat na seminář k psaní projektů kreditové mobility ERASMUS+ KA107, ve výzvě 2020. Odevzdání obsahových částí k prvnímu čtení předpokládáme k 30. 11. 2019.

Jedná se o mobility s partnerskými univerzitami a institucemi mimo EU, z těchto regionů: západní Balkán, Asie, jižní středomoří, Ruská federace, Amerika, Austrálie, Afrika – vybrané regiony.

Podrobnou specifikaci regionů najdete v příloze. Kreditová mobilita je příležitost k rozvinutí stávající spolupráce do úrovně tematických projektů nebo k navázání spolupráce nové.

Dear Sir or Madam,

You are invited to a seminar on how to write a successful credit mobility project, ERASMUS+ KA107, call 2020. The deadline for submitting the individual contents for the first reading will be on 30th November, 2019.

The ERASMUS+ credit mobility provides an opportunity to start or develop an exchange with universities and institutions outside the EU. The eligible regions are: West Balcan, Asia, South Meditteranian Region, Russian federation, America, Australia and some parts of Africa. Please see the attachement for more details.

Termín/ date: čtvrtek/ Thursday, 24. 10. 2019

Čas/ When: 10:00 – 12:00