RIV základní kurz - Rejstřík informací o výsledcích

• Datum konání: Čt, 4. 10. 2018
  • Čas konání:
  • Pořadatel:

Odbor vědy a výzkumu pořádá

seminář

RIV základní kurz - Rejstřík informací o výsledcích

RIV je jednou z částí (datovou oblastí) informačního systému výzkumu, experimentální vývoje a inovací (IS VaV), ve které jsou shromažďovány informace o výsledcích projektů výzkumu a vývoje a výzkumných záměrů podporovaných z veřejných prostředků.

KDY?  4.10.2018 10:00 hod.  Předpokládaná délka trvání: max. 2 hod.

KDE ? Pavilon  M, M 2.12. nejvyšší patro, zasedací místnost AF

KDO?

Ing. Věra Svobodová – vedoucí Ústavu vědecko-pedagogických informací a služeb MENDELU

Ing. Petr Sláma, Ph.D. – Agronomická fakulta MENDELU

CO? Vymezení RIV/RUV, postup při předání dat, zařazení, zpracování a poskytování údajů, zadávání publikační činnosti a výsledků VaV, hlášenka VaV, RIV kalkulačka aneb jak si spočítat dosažené RIV body – praktické ukázky k využití především při podávání projektů IGA na všech součástech.

PRO KOHO? Pro začínající vědecko – výzkumné pracovníky, Ph.D. studenty, zájemce o vědecko – výzkumnou činnost

Přihláška na seminář zde.